ŽIVOTOPIS
 
přehled vzdělání
                   a praxe

Zpět
home

Ing. Petr Pokorný

nar.:
kancelář:
mobil:
email:
URL:
1946 v Praze
Frýdlantská 1320/3, 182 00  Praha 8
608 303 585
peposoft@mbox.vol.cz
www.ladvi.cz , www.pepos.cz , www.petrpokorny.info
VZDĚLÁNÍ A VZDĚLÁVÁNÍ
  1.  9.1960 - 30.  6.1963 učeň universální soustružník ČKD Lokomotivka
  1.  9.1963 - 30.  6.1965 Střední škola pro pracující při ČKD Praha s maturitou
  1.10.1965 - 30.10.1970 České vysoké učení technické, fakulta elektrotechnická
obor technická kybernetika (Ing.)
mnoho kurzů a školení v programování, organizaci a technice řízení,
   účtování a daní, fotografii a další = celoživotní vzdělávání
       
PRAXE
       
OSVČ - podnikání
           1991 -              trvá účetnictví a daně, organizační a ekonomický poradce, drobná reklama, foto
           1989 -             1991 programování a hromadné zpracování dat
       
ČSSD
22.  9.2004 -   2.  6.2006 asistent poslance M. Máši (třetinová a v zápětí minimální smlouva OSVČ)
  1.  7.2003 - 31.12.2004 asistent poslance M. Svobody (96% smlouva OSVČ)
  1.  7.1999 - 31.  1.2005 tajemník OVV ČSSD v Praze 8 (zaměstnanec)
13. 1.1996 - 28.  2.1999 tajemník OVV ČSSD v Praze 8 (mandátní sml. OSVČ)
       
FINANČNÍ ÚŘAD PRAHA 8
  1.12.1990 - 31.10.1991 správce daně
       
MONTÁŽNÍ PODNIK SPOJŮ
15. 2.1990 - 14.11.1990 ved. analytik programátor
       
ČKD PRAHA LOKOMOTIVKA
  1.11.1989 - 14.  2.1990 ved. programátor AIP konstrukce
  1.  6.1982 - 31.10.1989 ved.odb. organizace a techniky řízení OTŘ
  1.  3.1978 - 31.  5.1982 ved.ref. OTŘ, klasická organizace, organizační normy
  1.  2.1975 - 28.  2.1978 plánovač výroby převodovek a lokomotiv
  1.10.1971 - 31.  1.1975 programátor analytik analogového počítače MEDA
  1.10.1971 - 31.10.1972 základní vojenská služba
16.11.1970 - 30.  9.1971 výzkumný pracovník, programátor
  1.10.1965 - 31.10.1970 uvolněný studující stipendista ČKD Lokomotivka na ČVUT FEL viz výše
  1.  7.1963 - 30.  9.1965 dělník horizontkář a karuselář
  1.  9.1960 - 30.  6.1963 učeň universální soustružník, brusič na plocho, hoblíř, vrtař horizontkář
       
STAV.BYT. DRUŽSTVO ČKD dostavba Seidlovy kolonie Ďáblice
           1975 - 31.12.1976 ved. skladu SBD ČKD (dále od 1977 člen výboru samosprávy)
           1973 -             1975 řidič traktoru a rypadla Bělorus, ved. vnitřní dopravy stavby
  1.11.1972 -             1975 ved. vnitřní dopravy stavby
Zpět home
webmaster peposoft@mbox.vol.cz
Optimalizováno pro IE a rozliš. 1024x768

Modifikováno dne 27/05/06 21:52